צילום תדמית על רקע לבן | צילום פורטרט על רקע לבן

מעוניינים בצילום תדמית על רקע לבן? הגעתם למקום הנכון! סטודיו תומאס הוא סטודיו מקצועי לצילום תדמית וצילומי פורטרט על רקע לבן.

סטודיו תומאס – סטודיו לצילום תדמית על רקע לבן וצילום פורטרט על רקע לבן. צילום על רקע לבן, ברמה הטכנית לרקע לבן נקי (לבן 0) לא חייבים רקע לבן, במיוחד לא לבן 0' בסט עצמו. הרקע יכול להיות לבן בעריכה, ולמעשה עדיף לצלם על רקע לבן / אפור בהיר ואז בעריכה לצרוב את הרקע ללבן נקי. לפרטים נוספים והצעת מחיר: סטודיו תומאס, תומר שלום – 0526-242-864

סוגי צילום נוספים >>

מעוניינים בצילום מקצועי על רקע לבן? אנחנו מחכים לכם בסטודיו!
סטודיו תומאס – סטודיו לצילום תדמית על רקע לבן וצילום פורטרט על רקע לבן. צילום על רקע לבן, ברמה הטכנית לרקע לבן נקי (לבן 0) לא חייבים רקע לבן, במיוחד לא לבן 0' בסט עצמו. הרקע יכול להיות לבן בעריכה, ולמעשה עדיף לצלם על רקע לבן / אפור בהיר ואז בעריכה לצרוב את הרקע ללבן נקי. לפרטים נוספים והצעת מחיר: סטודיו תומאס, תומר שלום – 0526-242-864 או השאירו פרטים בטופס.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

אודות הסטודיו

הכירו את תומר שלום

תומר שלום, בעליו של ״סטודיו תומאס״ בתל אביב.

תומר החל את דרכו ב- 3 שנות לימודים במכללה לצילום קריית אונו, וצבר מעל ל- 10 שנות צילום שבמסגרתם צילם עסקים יחידים ועד חברות גדולות כמו שטראוס, A.I.G, מכבי שירותי בריאות, קפה קפה ועוד. 

״הקמתי את סטודיו החלומות שלי בקומה ה11, הסטודיו מתעדכן תמיד בציוד הצילום החדשני והטוב ביותר, וזאת כדי להבטיח צילום תדמית מוקפד, שנועד לשדר את התדמית המדויקת עבורכם באיכות הטובה ביותר.״