צילום רפרודוקציה וחפצי אמנות- צילום ציורים באיכות גבוהה

צילום רפרודוקציה, צילום ציורים, איורים וחפצי אמנת

צילום רפרודוקציה ואמנות, צילום ציורים ואיורים מקצועי וצילום עבודות אמנות. צילום רפרודוקציה / שיעתוק תמונה הוא תחום שמצריך דיוק טכני רב, הן ברמת החשיפה והן ברמת הצבע. יש צורך באיזון המצלמה והתאורה וכן עוצמת חשיפה וטמפרטורת צבע של הפלאשים. צילום רפרודוקציה נועד ליצירת תיק עבודות של האמן לצורך הצגה באתר אינטרנט שלו או להצגת התמונות באתרי מסחר לאמנות לצורך מכירה או השכרת התמונות וכן לצורך יצירת הדפסים באיכות של המקור. הסטודיו מציע גם צילומי חפצי אמנות בתאורה מוקפדת. במקרים שבהם לא תוכלו להביא את חפצי האמנות לסטודיו נוכל להגיע אלכם עם כל הציוד הדרוש לצילום רפרודוקציה וחפצי אמנות.

סוגי צילום נוספים >>

מעוניינים בצילום רפרודוקציה, צילום ציורים, איורים או חפצי אמנת
סטודיו תומאס יצלם את האמנות שלכם עם הציוד המקצועי ביותר, וידאג שהמסר האומנותי יעבור גם דרך המסך, צרו קשר – מחכים לכם בסטודיו.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

אודות הסטודיו

הכירו את תומר שלום

תומר שלום, בעליו של ״סטודיו תומאס״ בתל אביב, תומר החל את דרכו ב- 3 שנות לימודים במכללה לצילום קריית אונו, וצבר מעל ל- 10 שנות צילום שבמסגרתם צילם עסקים יחידים ועד חברות גדולות כמו שטראוס, A.I.G, מכבי שירותי בריאות, קפה קפה ועוד. 

״הקמתי את סטודיו החלומות שלי בקומה ה11 בתל אביב, הסטודיו מתעדכן תמיד בציוד הצילום החדשני והטוב ביותר, וזאת כדי להבטיח צילום תדמית מוקפד, שנועד לשדר את התדמית המדויקת עבורכם באיכות הטובה ביותר.״