סטודיו תומאס | צילום תדמית | צילום עסקי | ניסיון רב בצילום תדמיתי, צילום פורטרט,

צילום תמונת פרופיל מקצועית, סטודיו מקצועי לצילום תמונות פרופיל מקצועיות לקהל העסקי, מנהלים וחברות. צילום מוקפד ומדויק עם דגש על העמדה, תאורה ורקע.

סטודיו תומאס, צילום תמונות פרופיל מקצועיות. השכלה מקצועית בצילום, ניסיון מעל עשור וציוד קצה בסטודיו מקצועי, כל זה בסט של שעה וחצי, אחד על אחד לתמונות פרופיל מרשימות לאתר שלך. זמינות גבוהה וזמני מסירה מהירים יבטיחו לך נראות מקצועית באתר שלך תוך שבוע מהיום. לפרטים ושאלות/ תאום צילום: תומר 0526-242-864. דוא"ל: tomer@studio-thomas.co.il אשמח לייעץ עבור כל פרויקט. צילום עבור אדם אחד ועד משרד של עשרות עובדים, בסטודיו שבתל אביב או במשרדכם, הגעה לכל רחבי הארץ. תיק עבודות של עשרות לקוחות לפניכם, צילום מדויק ומוקפד עם הרבה סבלנות לתוצאות מרשימות.

סוגי צילום נוספים >>

רוצים לשדרג את תמונת הפרופיל שלכם?
סטודיו תומאס, צילום תדמית לקהל העסקי השכלה מקצועיות, ניסיון רב של עשרות חברות ומאות אנשי עסקים, מנהלים, עורכי דין וסטודיו מקצועי עם ציוד קצה יאפשרו לך לקבל את התמונות שיקחו אותך קדימה. צילום מוקפד עם הרבה סבלנות והבנה בהבעה, העמדה ותאורת פורטרטים לכל אחד בכל מקום, צילומי תדמית לאדם אחד ועד לחברה עם מאות עובדים, צילומים בכל הארץ עם ציוד צילום מלא. לשאלות, פרטים נוספים ותאום תאריך ושעה לתמונת תדמית חדשה: תומר 0526-242864

השאירו פרטים ואחזור אליכם

אודות הסטודיו

הכירו את תומר שלום

תומר שלום, בעליו של ״סטודיו תומאס״ בתל אביב.

תומר החל את דרכו ב- 3 שנות לימודים במכללה לצילום קריית אונו, וצבר מעל ל- 10 שנות צילום שבמסגרתם צילם עסקים יחידים ועד חברות גדולות כמו שטראוס, A.I.G, מכבי שירותי בריאות, קפה קפה ועוד. 

״הקמתי את סטודיו החלומות שלי בקומה ה11, הסטודיו מתעדכן תמיד בציוד הצילום החדשני והטוב ביותר, וזאת כדי להבטיח צילום תדמית מוקפד, שנועד לשדר את התדמית המדויקת עבורכם באיכות הטובה ביותר.״